Milas-Bodrum Havalimanı

Yeni Uçuş Ara
KALKIŞ
VARIŞ
GİDİŞ TARİHİ
DÖNÜŞ TARİHİ
YOLCU SAYISI - SINIF

Yetişkin
12-65 Yaş

- +

Çocuk
2-12 Yaş

- +

Bebek
0-2 Yaş

- +

65+ Yaş Üstü

- +

NEREDEN

Havalimanı, şehir veya kod giriniz

Yakınımdaki Havalimanını Bul

Yakındaki Havalimanları

Yakındaki havalimanları aranıyor...

Geçmiş Aramalar

  • Herhangi bir kayıt bulunamadı

NEREYE

Havalimanı, şehir veya kod giriniz

Yakınımdaki Havalimanını Bul

Yakındaki Havalimanları

Yakındaki havalimanları aranıyor...

Geçmiş Aramalar

  • Herhangi bir kayıt bulunamadı

Milas-Bodrum Havalimanı

Milas-Bodrum Havalimanı, 1997 yılında hava meydanı olarak hizmete girmiştir. Yıllık ortalama 3 milyonun üzerinde yolcuyu ağırlayan Milas-Bodrum Havalimanı, Türkiye’nin en kalabalık 10 havalimanı arasındadır.

Muğla’nın Bodrum ilçesi sınırları içinde yer alan Milas-Bodrum Havalimanı’na, özel araç, taksiler, otobüsler veya havaalanı yolcu taşıma servisleri ile ulaşmak mümkündür.

BJV uçuş koduyla hizmet veren Milas-Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı ile birlikte Muğla'ya hizmet veren iki uluslararası havalimanından biridir.

Pek çok tatil beldesine de yakın mesafede yer alan Milas-Bodrum Havalimanı’nda ayrıca, cafe ve restoranlar, banka ATM’leri ve rent a car ofisleri bulunmaktadır.

Ulaşım

Ege'nin en önemli tatil merkezlerinden biri olan Bodrum'daki Milas-Bodrum Havalimanı ulaşım için farklı seçenekler bulunuyor.

- Otobüs

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleriyle havalimanına ulaşabilirsiniz.

- Yolcu Taşıma Servisleri

HAVAŞ'ın şehir merkezi ve Didim'den belirli saatlerde düzenlediği seferlerle de Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım sağlayabilirsiniz.

- Minibüsler

Eğer sadece belirli saatlerde seferlerin düzenlendiği otobüs veya yolcu taşıma servislerini tercih etmezseniz alternatif olarak şehir merkezinden kalkan minibüsleri kullanabilirsiniz.

- Taksi ve Özel Araçlar

Şehir merkezinden yaklaşık 20 km uzaklıktaki Milas-Bodrum Havalimanı'na yarım saatlik bir yolculuk sonrası ulaşılabiliyor. Eğer araç kiralamak isterseniz de şehir merkezinde veya havalimanında yer alan rent a car şirketlerini kullanarak kiraladığınız aracı daha sonra istediğiniz noktada teslim edebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri

QR kod ile indirin

Size Gönderelim