Milas-Bodrum Havalimanı

Yeni Uçuş Ara
KALKIŞ
VARIŞ
GİDİŞ TARİHİ
DÖNÜŞ TARİHİ
YOLCU SAYISI - SINIF

Yetişkin
12+ Yaş

- +

Çocuk
2-12 Yaş

- +

Bebek
0-2 Yaş

- +

NEREDEN

Havalimanı, şehir veya kod giriniz

Yakınımdaki Havalimanını Bul

Yakındaki Havalimanları

Yakındaki havalimanları aranıyor...

  Geçmiş Aramalar

  • Herhangi bir kayıt bulunamadı

  NEREYE

  Havalimanı, şehir veya kod giriniz

  Yakınımdaki Havalimanını Bul

  Yakındaki Havalimanları

  Yakındaki havalimanları aranıyor...

   Geçmiş Aramalar

   • Herhangi bir kayıt bulunamadı

   Milas-Bodrum Havalimanı

   Milas-Bodrum Havalimanı, 1997 yılında hava meydanı olarak hizmete girmiştir. Yıllık ortalama 3 milyonun üzerinde yolcuyu ağırlayan Milas-Bodrum Havalimanı, Türkiye’nin en kalabalık 10 havalimanı arasındadır.

   Muğla’nın Bodrum ilçesi sınırları içinde yer alan Milas-Bodrum Havalimanı’na, özel araç, taksiler, otobüsler veya havaalanı yolcu taşıma servisleri ile ulaşmak mümkündür.

   BJV uçuş koduyla hizmet veren Milas-Bodrum Havalimanı, Dalaman Havalimanı ile birlikte Muğla'ya hizmet veren iki uluslararası havalimanından biridir.

   Pek çok tatil beldesine de yakın mesafede yer alan Milas-Bodrum Havalimanı’nda ayrıca, cafe ve restoranlar, banka ATM’leri ve rent a car ofisleri bulunmaktadır.

   Ulaşım

   Ege'nin en önemli tatil merkezlerinden biri olan Bodrum'daki Milas-Bodrum Havalimanı ulaşım için farklı seçenekler bulunuyor.

   - Otobüs

   Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen otobüs seferleriyle havalimanına ulaşabilirsiniz.

   - Yolcu Taşıma Servisleri

   HAVAŞ'ın şehir merkezi ve Didim'den belirli saatlerde düzenlediği seferlerle de Milas-Bodrum Havalimanı'na ulaşım sağlayabilirsiniz.

   - Minibüsler

   Eğer sadece belirli saatlerde seferlerin düzenlendiği otobüs veya yolcu taşıma servislerini tercih etmezseniz alternatif olarak şehir merkezinden kalkan minibüsleri kullanabilirsiniz.

   - Taksi ve Özel Araçlar

   Şehir merkezinden yaklaşık 20 km uzaklıktaki Milas-Bodrum Havalimanı'na yarım saatlik bir yolculuk sonrası ulaşılabiliyor. Eğer araç kiralamak isterseniz de şehir merkezinde veya havalimanında yer alan rent a car şirketlerini kullanarak kiraladığınız aracı daha sonra istediğiniz noktada teslim edebilirsiniz.

   Ulaşım Bilgileri

   QR kod ile indirin

   uygunfiyat-apps

   Size Gönderelim